Młodszy Asystent Sprzedaży:

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodna ze standardami Firmy
  • Dbanie o estetykę ekspozycji towaru - odzieży damskiej
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenia w sprzedaży odzieży damskiej i obsłudze Klienta
  • Łatwości nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z Klientem
  • Umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy
  • Zaangażowania i inicjatywy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju w zakresie obsługi klienta, stylizacji, ekspozycji
  • Pracę w polskiej firmie ,dynamicznie rozwijającej się na rynku modowym

Aplikację prosimy wysłać na adres rekrutacja@prettygirl.pl. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Przejdź do góry