Visual Merchandiser

Opis stanowiska:

  • Kreowanie i utrzymywanie wizerunku marki w zakresie VM na możliwie najwyższym poziomie i w zgodzie z dotychczasową filozofią
  • Monitorowanie wdrażania standardów visual merchandisingu w całej sieci
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników salonów sprzedażowych w zakresie technik oraz zasad ekspozycji towarów
  • Koordynacja otwarć nowych punktów handlowych z zakresu VM

Nasze oczekiwania:

  • Min 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży odzieżowej (regionalny VM, regionalny dekorator) Zdolności interpersonalne umożliwiające skuteczne przekazywanie swojej wiedzy
  • Otwartość oraz umiejętność bardzo dobrej organizacji własnej pracy
  • Znajomość najnowszych trendów oraz specyfiki rynku fashion
  • Znajomość programów graficznych: Corel draw, Photoshop
  • Znajomość języka angielskiego , umożliwiająca swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kat B (warunek konieczny) i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju w zakresie ekspozycji towaru
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w polskiej firmie ,dynamicznie rozwijającej się na rynku modowym

Aplikację prosimy wysłać na adres rekrutacja@prettygirl.pl. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Przejdź do góry