Modelka:

Opis stanowiska:

  • pozowanie do zdjęć produktowych na potrzeby sklepu internetowego marki Pretty Girl, w siedzibie firmy w Łodzi
  • pola eksploatacji zdjęć – Internet, materiały wewnętrzne firmy

Nasze oczekiwania:

  • posiadanie poniższych wymiarów: wzrost 170-180, rozmiar 36-38
  • dyspozycyjność
  • umiejętność prezentacji odzieży przy pozowaniu do zdjęć

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy - zlecenie
  • pracę 1-2 razy w tygodniu po 3-4 godziny (wynagrodzenie zależne od ilości przepracowanych godzin) lub godziny ruchome do ustalenia
  • dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • pracę w polskiej firmie, dynamicznie rozwijającej się na rynku modowym

Aplikację prosimy wysłać na adres sklep.internetowy@prettygirl.pl. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Przejdź do góry